FILTRY

Cartridge Air Filter MSX to nowa marka i jeszcze bardziej precyzyjne rozwiązania technologiczne w zakresie filtracji.

Proponuję Państwu szeroki wachlarz rozwiązań dotyczących szeroko pojętej filtracji.

  • Filtry paliwa -skuteczna filtracja i idealne wykonanie. Filtry paliwa przeznaczone do czyszczenia benzyny oraz oleju napędowego z zanieczyszczeń, które mogą niekorzystnie wpływać na pracę silnika.
  • Filtry oleju silnika – odpowiadają za filtracje oleju silnika. Zatrzymują wszelkiego rodzaju toksyny i zanieczyszczenia, dostarczone z powietrzem i paliwem do silnika.
  • Filtry powietrza – precyzyjne rozwiązania dla najbardziej wymagających klientów. Redukują szum i pozwalają cieszyć się czystym powietrzem.
  • Filtry hydrauliczne – hydraulika aby poprawnie pracować potrzebują niezawodnej filtracji i precyzji. Filtry MSX  doskonale sprawdzają się w każdej maszynie.
  • Filtry kabinowe/szafy – oczyszczają powietrze pobierane z zewnątrz. Usuwają z powietrza dostającego się do kabiny do 100% pyłków i innych alergennych substancji.
  • Filtry EX – które znajdują swoje szerokie zastosowanie w strefach od 0 do 22

Posiadamy również produkty przeznaczone do klimatyzacji przemysłowej oraz klimatyzacji komfortu.

Dzięki różnorodności rozmiarów, dostępności wielu dodatkowych opcji i modułowości, MSX może zaoferować unikatowy w skali światowej asortyment i zapewnić optymalny system klimatyzacji, serwisu dla praktycznie każdego projektu. Posiadamy w swoim asortymencie materiały filtracyjne do szaf niemal z całej Europy.